Zarząd

Sylwia Wesołowska – założycielka i prezes Fundacji Mali Wojownicy

Mama Marianki – wcześniaka ur. w 25tc. Z zawodu nauczyciel wychowania przedszkolnego, przez ponad 7 lat była dyrektorką jednego z białostockich przedszkoli niepublicznych. Ma też doświadczenie w kierowaniu klubem malucha.

Blogerka parentingowa, która propaguje radość z bycia rodzicem swego dziecka. Prowadziła szkolenia i doradztwo dla rodziców.

Od ponad 19 lat instruktorka ZHP z doświadczeniem na rożnych poziomach organizacji (od prowadzenia drużyny i gromady, przez działanie w strukturach harcerskich miasta, województwa czy na szczeblu centralnym).

Współautorka kilku publikacji dotyczących pracy z dziećmi i młodzieżą.

Pasjonatka książek (co odziedziczyła po Niej córeczka), nie tylko górskich wędrówek oraz ludzi.

 

 

 

Patrycja Koskowska – Kokosz – członek zarządu i odpowiedzialna za „Wypożyczalnie sprzętu Fundacji Mali Wojownicy”

Mama „prawie” dwójki wcześniaków, chłopców z 29 i 37 tc.

Pilot wycieczek, specjalista organizacji i obsługi ruchu turystycznego. Instruktorka Związku Harcerstwa Polskiego. Ma kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą na zielonych szkołach, obozach harcerskich i sportowych. Wychowawca i instruktor sportów wodnych.

Pasjonatka żeglarstwa i podróży czym zaraża dzieci od urodzenia 🙂

Hobbystycznie maluje paznokcie, szyje sukienki, torebki i akcesoria dla dzieci.

 

Małgorzata Michalczuk – członek zarządu, odpowiedzialna za edukację i prowadzenie zajęć organizowanych przez Fundację Mali Wojownicy.

Mama Ani – wcześniaka ur. w 29tc.

Z wykształcenia pedagog, ukończyła szkolenie z Terapii ręki i zaburzeń motoryki małej I i II stopnia nabywając wiedzę i umiejętności w zakresie prowadzenia diagnozy i terapii ręki uzyskując tytuł: Terapeuta Ręki. Aby podwyższyć kwalifikacje zawodowe rozpoczęła studia podyplomowe z Oligofrenopedagogiki na Uniwersytecie w Białymstoku.

 

Emilia Grabińska – członek zarządu, wspiera akcje charytatywne Fundacji Mali Wojownicy.

Mama Majki – wcześniaka, sama również jest wcześniakiem.

Ukończyła szkolenie Terapia ręki i zaburzeń motoryki małej I i II stopnia nabywając wiedzę i umiejętności w zakresie prowadzenia diagnozy i terapii ręki uzyskując tytuł: Terapeuta Ręki.